O MNIE

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ
NAZYWAM SIĘ AGNIESZKA KUPCZYK

O MNIE

CERTYFIKATY

PROFIL NA
ZNANYM LEKARZU

Edukacja

Moje początki z dietetyką sięgają 1 października 2010 r., kiedy rozpoczęłam studia licencjackie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Były to zarazem ciężkie, ale i wyjątkowe 3 lata mojego życia. Wiele godzin spędzonych nad książkami zaowocowało wiedzą z zakresu dietetyki,
w szczególności dietetyki klinicznej. Godziny spędzone na praktykach w renomowanych krakowskich klinikach, pozwoliły przekuć teorię w praktykę. Pierwsze doświadczenie zdobyłam m.in. w Klinice Chorób Metabolicznych i Klinice Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Kolejnym etapem mojej ścieżki kształcenia było ukończenie w 2015 r. studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym czasie poszerzałam swoją wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej odbywając praktyki m.in. w Klinice Gastroenterologii, Hepatologii i Chorób Zakaźnych, a także w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.
Od momentu rozpoczęcia studiów stale poszerzałam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, zarówno, jako słuchacz jak i prelegent.

Pierwsze kroki

Pierwsze kroki mojej ścieżki zawodowej stawiałam
w warszawskiej poradni dietetycznej, gdzie przez rok pomagałam pacjentom osiągnąć swój wymarzony cel. Ponad 1000 przeprowadzonych konsultacji, kilka tysięcy uśmiechów, wzruszeń ale i smutków, ponad 400 zgubionych kilogramów, to tylko ziarnko z tej wyjątkowej pracy. Był to szczególny czas w moim życiu i ogromna radość, że mogłam przyczynić się do zmian zachodzących w życiu innych.

Rozwój zawodowy

Kolejna propozycja zawodowa, spowodowała opuszczenie rodzinnego miasta i powrót do rodzimej uczelni, tym razem w charakterze pracownika dydaktycznego a nie studenta. Czas spędzony na prowadzeniu zajęć praktycznych, przekazywaniu wiedzy studentom, pracy na Oddziale Gastroenterologii i Hepatologii, codziennych kontaktach z pacjentami, studentami, personelem medycznym, rozmowach
przy łóżkach chorych, nauczył mnie bardzo wiele,
dając jeszcze więcej satysfakcji. Myślę, że to była jedna z ważniejszych lekcji na mojej ścieżce zawodowej.

Foodly Moodly

A teraz przyszedł czas na realizację mojego największego marzenia – własnego gabinetu dietetycznego, przyjaznego pacjentom, dającego poczucie wsparcia, zrozumienia, spokoju,
a także skutecznego w działaniu.

Foodly MoodlyFoodly Moodly powstało z połączenia pasji do zdrowego trybu życia i chęci pomocy drugiemu człowiekowi. Dieta to nieodłączny element naszego życia - jedzenie wpływa na to jak się czujemy, a nasze samopoczucie determinuje to co i jak jemy.

ZDECYDOWANY ?

 Skontaktuj się ze mną i zapisz na wizytę już dziś

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE

Dowiedź się więcej o bieżących
wydarzeniach i promocjach

Designed with passion and care by Foodly Moodly © 2018-2021

Made with Mobirise